Contour Studio – mezoterapia igłowa Wrocław

Contour Studio to salon zajmujący się kosmetologią estetyczną położony w centrum Wrocławia. Zatrudniamy liczną grupę specjalistów wykonujących szereg efektywnych zabiegów. W ramach świadczonych przez nas usług znajdują się między innymi: laserowe usuwanie przebarwień, tatuaży oraz zamykanie naczynek. Posiadamy najwyższe klasy aparat umożliwiający wykonywanie permanentnego makijażu.

Do jego aplikacji stosujemy wyłącznie nieorganiczne substancje mineralne, całkowicie bezpieczne dla skóry pacjentek. Oferujemy peeling chemiczne zapewniające młodzieńczy blask naskórka. Wykonujmy niezwykle efektywną mezoterapię igłową oraz karboksyterapię, która stanowi skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry.

Nasze zabiegi pozwalają na pozbycie się wielu niedoskonałości, takich jak: blizny pooperacyjne, zaskórniki, cellulit, rozstępu oraz rozszerzone pory. Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty, co stanowi gwarancje ich skuteczności. Do każdego klienta podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8971634131
Regon
020606738
Siedziba

ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław

  • Contour Studio – mezoterapia igłowa Wrocław