Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Powrót do pełnego zdrowia po na przykład wypadku komunikacyjnym lub w miejscu pracy albo kontuzji odniesionej podczas zmagań sportowych, to nierzadko wyboista droga. Trzeba w ten proces włożyć wiele wysiłku i samozaparcia. Przede wszystkim należy zdać się na pomoc specjalistów jakimi bez wątpienia są rehabilitanci i fizjoterapeuci, którzy dzięki swojej fachowej wiedzy i nabytemu doświadczeniu będą w stanie udzielić nam pomocy. Takich ludzi z pewnością znajdziemy w placówce zdrowia o nazwie Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska zlokalizowanej we Wrocławiu.

fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Jest to w pełni profesjonalny ośrodek, który oprócz zatrudniania fachowców wysokiej klasy, w swoich działaniach wykorzystuje specjalistyczny, najwyższej jakości sprzęt. Podczas prowadzonych zabiegów są stosowane również innowacyjne metody. Dzięki temu rehabilitacja przebiega sprawnie, a pacjenci mogą się cieszyć z szybkiego powrotu do pełnej sprawności fizycznej.

Jaką ofertę ma do zaproponowania powyższe Centrum Rehabilitacji?

Jest to terapia manualna, fizjoterapia, krioterapia, czy też leczenie przy pomocy fali uderzeniowej. To ostatnie oddziaływanie jest niezwykle skuteczne przy łagodzeniu dolegliwości umiejscowionych zarówno na powierzchni ciała, jak też w tkankach głębokich.

fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Są także prowadzone czynności przy użyciu urządzenia jakim jest laser wysokoenergetyczny. Pomaga on w takich dolegliwościach jak chociażby zapalenie stawu skokowego, jego skręcenie, czy także przy zmianach zwyrodnieniowych i przeciążeniowych. Przyniesie ulgę również przy zespole szyjno-barkowym.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska ma też do zaoferowania leczenie przy zastosowaniu terapii INDIBA ACTIV oraz PST. Ponadto w tejże placówce zdrowia każdy pacjent ma możliwość skorzystania z porad traktujących o bólu, a także o naszych emocjach związanych z tym niekomfortowym doświadczeniem.

fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.3

Wszelkiego rodzaju zabiegi stosowane w wyżej wymienionym miejscu są prowadzone z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby szukającej wspomożenia. Dzięki temu rehabilitant lub fizjoterapeuta może zagwarantować wysoką skuteczność świadczonych usług.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8981153108
Regon
363264255
Siedziba

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska