ForceGSM – serwis telefonów komórkowych we Wrocławiu

Jesteśmy wrocławskim serwisem telefonów, który zaprasza do podjęcia współpracy. Jeżeli tylko potrzebne są Wam osoby, które bez żadnego problemu podejmą się naprawy smartfonów różnych marek i to w niskiej cenie - już wiecie do kogo macie się zwrócić.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Zajmujemy się nie tylko smartfonami, ale jesteśmy w stanie wykonać także naprawę telefonów, smartwatchy, tabletów, nawigacji, jak również laptopów, komputerów stacjonarnych, nawigacji.

W pierwszej kolejności wykonujemy diagnozę. Tylko dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, co tak naprawdę się zepsuło. Jeżeli okaże się, że nie ma sensu naprawiać danego urządzenia, na pewno Was o tym powiadomimy. Pomożemy Wam również wybrać nowy sprzęt, jeżeli tylko będzie taka konieczność.

Nie możecie do nas przyjechać? Zamówcie serwis wysyłkowy, dzięki czemu będziemy w stanie podjechać do wskazanego przez Was miejsca. We Wrocławiu czeka na Was kilkanaście naszych punktów. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z usług, jakie będziemy w stanie dla Was wykonać.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • ForceGSM – serwis telefonów komórkowych we Wrocławiu