Ubezpieczenie emerytalne – Multiagencja Optima Wrocław

ubezpieczenie emerytalne

Agencja ubezpieczeniowa Optima świadczy usługi ubezpieczenia samochodów, domów oraz mieszkań, podróży, firm, a także w swojej ofercie posiada tzw. ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia emerytalne oraz pakiety medyczne. Mająca swoją siedzibie we Wrocławiu agencja Optima współpracuje z wieloma ubezpieczalniami, dzięki czemu twoja oferta będzie dla Ciebie jak najkorzystniejsza.

Specjaliści w Optima sprawdzą i porównają dla Ciebie wszystkie oferty, które będą odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby. Odpowiednia wiedza i doświadczenia agentów ubezpieczeniowych pozwala wybrać produkty wysokiej jakości, w dobrej cenie, gwarantując pełne zadowolenie z usług firmy.

Fakt, iż Optima jest multiagencją, sprawia, że przedstawione klientowi mogą zostać oferty z wielu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu wybrać można tą, która najlepiej pasuje klientowi. Współpraca z renomowanymi towarzystwami, jak: PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Proama, Uniqua i wiele innych sprawia, że standard usług firmy Optima stoi na wysokim poziomie.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
9661512730
Regon
020539083
Siedziba

ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław

  • Ubezpieczenie emerytalne – Multiagencja Optima Wrocław